Hakkımızda

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

Haberler

 • Ankara Kombi Servisi

  Ankara Kombi Servisi

  Nasıl öne çıkarsınız? Kaliteden taviz vermeden en kaliteli ve ileri teknoloji kullanılarak

  2020-05-29
 • Ankara Klima Servisi

  Ankara Klima Servisi

  Ankara Hosting bu konuda stok jenerik alan adları ile size yardımcı olur. Birkaç jenerik adla

  2020-04-23
 • Beyaz Eşya Servisi

  Beyaz Eşya Servisi

  Hem % 25 indirim alırsınız hem de Önümüzdeki 5 sene için alınmış bir alan adı, kısa

  2020-03-14

Galeriden

 • Fırın Tamiri
 • Ocak Tamiri
 • Davlumbaz Tamiri
 • Buzdolabı Tamiri
 • Kombi Tamiri
 • Ankastre Tamiri
18 May

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

Ankara Demirdöküm Servisi adı ile hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri prensipli ve ekonomik çalışma şeklini hedeflemiş olan servisimiz bu konuda asla taviz vermemiştir. Isıtma ve soğutma sistemlerinde tamir hizmetleri için görev yapan işletmemiz Ankara çapında her noktaya ulaşarak sizleri müşkül durumlarınızdan bir an önce kurtarmayı hedeflemiştir ve bunda da hep başarılı olmuştur.

İso 9001 belgeli firmamız Ankara ilimizde yıllardır müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda kaliteli, güvenli ve garantili hizmet vermiş, vermeye de devam etmektedir. Üstelik 24 saat boyunca ulaşılabilen telefon numarası ile kesintisiz teknik bakım onarım sisteminin de önünü açmış şehrin en köklü firması olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Demirdöküm markalı ısıtma ve soğutma grubu cihazlarında daha uzun süreli kullanım sağlamak ve performansında da gücünü kaybetmemesi adına periyodik olarak bakımlarının yaptırılması gerekiyor. Sadece arıza durumunda onarım için servis desteği almak yeterli olmaz. Bununla birlikte servis hizmetlerinin uygun göreceği aralıklar ile cihazların temizlik ve bakımlarının gerçekleştirilmesi gereklidir.

Özellikle kombiler, klimalar, buzdolapları ve bulaşık makineleri için petek temizliğinden filtre arındırmalarına, motor temizliği ve bakımından dış ünite temizliğine kadar detaylı bir bakım çalışması şarttır. Cihazların dilinden anlayan ve ilgili markada yer alan ürünleri iyi tanıyan servis hizmetleri tercih edilmelidir.
Demirdöküm’ün üretmekte olduğu cihazlar ile başka bir markanın cihazları aynı özellikleri sağlamayabilir. Isıtma ve soğutma grubunda yer alan ürünler, özellikle mevsim başlangıçlarında bakım gerektirir. Bir klimadan daha yüksek performans almak için ilkbaharda temizlenmesi ve bakımının sağlanması şarttır. Aynı şekilde kombilerde de kış mevsimi başlangıcında bakım işlemleri uygulanabilir.

Demirdöküm’ün tüm elektronik cihazları için, uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetler aracılığı ile mutlaka eksiksiz bir bakım uygulaması yaptırılmalıdır. Cihazlar bu şekilde arızalara karşı da korunmuş olacaktır.

Sayfamızı Paylaşın

© Ankara Demirdöküm Servisi 1999- 2020

Tasarım Ankara Hosting